Termo spauda

Šį spaudos būdą naudojame spaudžiant 1 – 4 spalvas. Puikiai tinka nesudėtingų logotipų, simbolių ir vektorinės grafikos elementų spausdinimui. Vaizdas ar piešinys, kurį norite spausdinti ant tekstilės gaminio, pirmiausiai ploterio pagalba yra išpjaunamas iš specialios medžiagos, tuomet karštu presu pernešamas ant drabužio ar kitokios medžiagos. Perkeltas paveikslėlis yra prikaitinamas ir yra ilgaamžis. Šis marginimo būdas tinkamas vienetinių užrašų, atvaizdų, logotipų, ženklinimo spaudams.

Logotipų klijavimas ant marškinėlių, vardų rašymas ant aprangų, skaičių uždėjimas termo spauda, šilkografine spauda, floko spauda, inicialų rašymas ant sportinių aprangų,

Dėl sportinių aprangų klijavimo rašykite info@zoop.lt

Sporto aprangos ženklinimas

Šortai,

Sportinės aprangos

Apšilimo marškinėliai, kelnės

Džemperių

Kepurių

Bliuzonų

Striukių

Kuprinės, tašės

Ant aprangų dedame:

Numerius

Logotipus

Emblemas

Komandų pavadinimus

Vardus-Pavardes

Inicialus

Priežiūra

Kadangi mes naudojame tik išskirtinai aukštos kokybės medžiagas, todėl tinkama priežiūra užtikrins gaminio ilgaamžiškumą, be įtrūkimų ir išblukimo. Gaminį rekomenduojame skalbti ne aukštesnėje kaip 30° C laipsnių temperatūroje ir išversti iš vidaus į išorę.

Trūkumai

Nepaisant plataus spalvų pasirinkimo, spausdinant termografiniu būdu neįmanoma padaryti pereinamų spalvų. Ši technologija neleidžia perkelti ant norimo gaminio smulkių detalių, linijų. Pjovimo metu minimalus raidžių, skaičių, inicialų aukštis 4 mm.